درباره ما

آیا می دانید سیتکویکس چیست و چه کسی به آن اعتبار می دهد؟

کمی در مورد تیم ما و شرکت ما و کارهای ما

یک پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال هست که به کاربران برای انجام کارهای ارزی خود کمک میکند ، در آن میتوانند سرمایه گذاری کنند و با استفاده از ربات نبض بازار را در دست بگیرند .

سیتکویکس چیست؟

اگر هر دو طرف مایل باشند می توان از سیتکویکس برای پرداخت هزینه های الکترونیکی استفاده کرد. به این معنا، آن مانند دلارهای معمولی، یورو یا ین است که به صورت دیجیتال نیز معامله می شوند.

در چه روش هایی از ارزهای سنتی متفاوت است؟

درست مثل بیت کوین، ارزهای اولیه یک crytocurrency است که توسط معدن تولید می شود. عرضه اولیه ارز دیجیتال به معنی معرفی اولین بار یک رمز ارز برای خرید از سوی تیم توسعه دهنده است. عرضه اولیه دیجیتال با هدف های بسیار متفاوتی صورت می‌پذیرد که برخی از آنها ممکن است کلاهبرداری باشد. خرید عرضه اولیه رمز ارز ها می تواند یکی از جذاب‌ترین، پرسودترین و ایده آل ترین روش های سرمایه گذاری در این بازار باشد.

رمز ارز اولیه چیست؟

کلید های رمزنگاری در دست افراد، برای حقوق مالکیت جدید و مبنایی برای ایجاد روابط دیجیتال جالب هستند. همانطور که در راهنمای ما توضیح داده شده است: “Blockchain ها یک فرصت را برای ایجاد یک سیستم قوی برای هویت دیجیتال فراهم می کنند که در” فن آوری های Blockchain چیست؟ “،” چگونه تکنولوژی Blockchain کار می کند؟ “و” چه چیزی می تواند Blockchain انجام؟ “

برنامه های کاربردی و موارد استفاده از بلاک چین چیست؟

 مشاوره آنلاین سریع و رایگان

ساده ترین راه برای سرمایه گذاری در رمز ارزها  این است که بخشی از آن را خریداری کنید